Име на компанията:
Fourth
Отбор Fourth

Състезатели:
  • 1. Александър Полихронов
  • 2. Красен Колев
  • 3. Расул Хосрави
  • 4. Кирил Тодоров

Име на компанията:
Antelope Audio
Отбор Козодой

Състезатели:
  • 1. Боян Бонев
  • 2. Момчил Шишков
  • 3. Светослав Енчев
  • 4. Хасан Ал Асар

Име на компанията:
FMI
Отбор METACORTEX

Състезатели:
  • 1. Михаил Атанасов
  • 2. Николай Атанасов
  • 3. Юрий Донев
  • 4. Недко Недев

Име на компанията:
SAP Labs България
Отбор Шушана

Състезатели:
  • 1. Найден Жеков
  • 2. Теодор Таушанов (C)
  • 3. Диана Михайлова
  • 4. Евгени Георгиев

Име на компанията:
ХайпърСайънс ЕООД
Отбор ХайпърСайънс

Състезатели:
  • 1. Лиляна Славкова
  • 2. Ивайло Странджев
  • 3. Иван Мавров
  • 4. Момчил Русинов

Име на компанията:
Atos
Отбор ATmOSphere

Състезатели:
  • 1. Димо Петров
  • 2. Петър Николов
  • 3. Николай Кънчев
  • 4. Тоше Нешов

Име на компанията:
Up2 Technology
Отбор ЗаКинтос

Състезатели:
  • 1. Виктор Лазов
  • 2. Николай Нинарски
  • 3. Явор Вълчев
  • 4. Любомир Любенов

Име на компанията:
TINQIN
Отбор ТИНКИН

Състезатели:
  • 1. Валентин Симеонов
  • 2. Веселин Йонев
  • 3. Ангел Стоянов
  • 4. Атанас Терзийски

Име на компанията:
SAP Labs България
Отбор SAPFire

Състезатели:
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.

Име на компанията:
HB Dream Mill
Отбор Trоо Fighters

Състезатели:
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.

Име на компанията:
Астеа Солушънс АД
Отбор Manchester AI-ted

Състезатели:
  • 1. Алекс Николов
  • 2. Свилен Дечев
  • 3. Димитър Узунов
  • 4. Виктор Карагюров

Име на компанията:
EGT Interactive
Отбор Плодчета

Състезатели:
  • 1. Александър Коларов
  • 2. Георги Димов
  • 3. Александър Пелев
  • 4. Йордан Канчелов

Име на компанията:
Лонекс ООД
Отбор Лонекс

Състезатели:
  • 1. Николай Арсов
  • 2. Калин Блъсков
  • 3. Красимир Велков
  • 4. Страцимир Колчевски

Име на компанията:
VMware
Отбор Small Lemons

Състезатели:
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.

Име на компанията:
VMware
Отбор Black Lemons

Състезатели:
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.